Štartovná listina

 

* Stav/Status "OK" - kompletná registrácia nastane, keď je spárovaný bankový prevod s iniciálami pretekára.

Zaregistrovať sa budete môcť od 1.9.2020 do 15.10.2020 (hlavné menu/prihlasovací formulár)

 

Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát *Stav
St.n. Name and surname Category Birth year Club Country *Status
1 Mlynár Peter Muži A 1988 ŠKP Vysoké Tatry SVK OK
2 Čonková Simona Ženy A 1987 MARAS team SVK OK
3 Vanda Jenejová Ženy A 1992 Dynafit/Geosport SVK OK
4 Marián Koniar Muži A 1987   SVK OK
5 Čamaj Peter Muži A 1985 Čergovrun SVK OK
6 Bačo Tomáš Muži A 1984 Čergovrun SVK OK
7 Turlík Matúš Muži A 1988 Čergovrun SVK OK
8 Michalíková Maja Ženy A 1986 Sabinov SVK OK
9 Gira Jozef Muži A 1985 Košické vľčatá a čučoriedky SVK OK
10 Polaščíková Miroslava Ženy A 1988 Stropkov SVK OK
11 Šebejová Marka Ženy A 1986 MTC Vyšná Šebastová SVK OK
12 Šilla Richard Muži A 1982 Čergovrun SVK OK
13 Chlanda Sebastian Muži A 1985 Grupetto Gorlice POL OK
14 Hanuliak Jan Muži A 1984 Olomouc CZE OK
15 Pavlinský Peter Muži B 1977 Čergovrun SVK OK
16 Kravcová Kristína Ženy A 1993 Bratislava SVK OK
17 Krištanová Mahuliena ŽenyB 1972 All 4 Run Vranov nad Topľou SVK OK
18 Sabanoš Gejza Muži C 1961 MARAS team SVK OK
19 Uličný Slavo Muži B 1977 Sabinov SVK OK
20 Herstek Jakub Muži A 1992 BArRan team Bardejov SVK OK
21 Klimčík Roman Muži B 1980 Košice SVK OK
22 Šiška Roman Muži A 1984 RUNda Martin SVK OK
23 Sykora Rastislav Muži A 1984 RunDa Martin SVK OK
24 Sitár Marek Muži A 1986 Martin SVK OK
25 Kačmarik Samuel Muži A 1985 BK ZasRun Šarišské Bohdanovce SVK  OK
26 Paločko Miloš Muži A 1981 OcÚ Žipov SVK OK
27 Feňak Michal Muži B 1976 Drienovská Nová Ves SVK OK
28 Kusý Richard Muži A 1988 RUNda SVK OK
29 Sulíková Katarína Ženy B 1980 Horalka Nový Smokovec SVK OK
30 Oľhová Jana Ženy B 1975 Prešov SVK OK
31 Karpjaková Diana Ženy B 1975 MARAS team SVK OK
32 Hanobik Tomáš Muži A 1991 Bardejov SVK OK
33 Kožušková Tonka Ženy B 1979 Čergovrun SVK OK
34 Kožuško Matej Muži A 1998 Čergovrun SVK OK
35 Orság Matej Muži A 1987 All 4 Run Košice SVK OK
36 Kolesár Tomáš Muži A 1981 Sady nad Torysou SVK OK
37 Matulová Žaneta Ženy B 1975 KMB SVK OK
38 Falat Zdenko Muži A 1998 KMB SVK OK
39 Petrasovic Martin Muži A 1981 Košické vĺčatá a čučoriedky SVK OK
40 Kropuch Erik Muži B 1971 Prešov SVK OK
41 Kaľavský Július Muži B 1976 All4run Margecany SVK OK
42 Koptašiková Jana Ženy A 1989 STUDIYO SVK OK
43 Sciranko Jozef Muži C 1961 All 4 Run Košice SVK OK
44 Franko Samuel Muži A 1990 Žilina SVK OK
45 Vasko Tomáš Muži A 1988   SVK OK
46 Štieber Jozef Muži A 1984 Prešov SVK OK
47 Kažimír Lukáš Muži A 1982 Bežiaci gojaci SVK OK
48 Kopačka Martin Muži B 1979 Bardejov SVK OK
49 Kovaľ Alexander Muži B 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK OK
50 Gargalovič Marián Muži B 1980 Čergovrun SVK OK
51 Furdík Peter Muži B 1973 New-wave multisport SVK OK
52 Margetin Jozef Muži B 1979 Košice SVK OK
53 Michalik Peter Muži A 1988 Sabinov SVK OK
54 Gutt Peter Muži B 1979 Bardejov SVK OK
55 Hutyrová Alžbeta ženy A 1982 Spišská Nová Ves SVK OK
56 Greš Vala Oskar Muži B 1977 All 4 Run Košice SVK OK
57 Nehila Radoslav Muži A 1984 Prešov SVK OK
58 Pekár Lukáš Muži A 1985 Lipany SVK OK
59 Dancáková Katarína Ženy B 1979 Prešov SVK OK
60 Šimková Barbora Ženy A 1982 Košice SVK OK
61 Mladý Peter Muži A 1984 Sabinov SVK OK
62 Girašek Tomáš Muži A 1989   SVK OK
63            
64            
65            
66            
67            
68            
69            
70            
71            
72            
73            
74            
75            
76            
77            
78            
79            
80            
81            
82            
83            
84            
85            
86            
87            
88            
89            
90            
91            
92            
93            
94            
95            
96            
97            
98            
99            
100            
101            
102            
103            
104            
105            
106            
107            
108            
109            
110            
111            
112            
113            
114            
115            
116            
117            
118            
119            
120            
121            
122            
123            
124            
125            
126            
127            
128            
129            
130            
131            
132            
133            
134            
135            
136            
137            
138            
139            
140            
141            
142            
143            
144            
145            
146            
147            
148            
149            
150