Výsledková listina Beh hrebeňom Čergova 2019

Beh hrebeňom Čergova 2019 výsledky.pdf

 
 

Výsledková listina Beh hrebeňom Čergova 2018

Beh hrebeňom Čergova 2018 výsledky.pdf

 
 

Výsledková listina Beh hrebeňom Čergova 2017

Beh hrebeňom Čergova 2017_vysledky.pdf

 

 

 

Beh hrebeňom Čergova 2016

 
22.10.2016  
Absolútne poradie  
                   
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel  
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss 2015
1 70 Július Kaľavský Muži B 1976 All4Run Margecany SVK 2:34:48 0:00:00 2:31:27
2 36 Richard Zvolánek Muži A 1983 Fruit Powa/Košice SVK 2:40:32 0:05:44  
3 92 Lukáš Švolik Muži A 1989 Zbojnícka chata SVK 2:43:31 0:08:43  
4 55 Adam Długosz Muži B 1976 Piwniczna-Zdrój POL 2:53:20 0:18:32  
5 78 Ján Pastor  Muži B 1972 BK PESA SVK 2:53:26 0:18:38  
6 41 Emil Mlynárčik Muži C 1960 Fox On The Run, Hôrka SVK 2:53:31 0:18:43  
7 15 Jakub Herstek Muži A 1992 Bartošovce SVK 3:04:24 0:29:36  
7 75 Jozef Varga Muži B 1972 Senator Záborské SVK 3:04:24 0:29:36  
9 69 Jozef Sciranko Muži C 1961 All4Run Košice SVK 3:06:27 0:31:39  
10 27 Daniel Vojtek  Muži A 1981 Buclovany SVK 3:08:28 0:33:40  
11 40 Mário Šlosár Muži A 1985 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:08:43 0:33:55  
12 52 Ferinko Kaňa Muži B 1975 MSK 1895 Kežmarok SVK 3:10:10 0:35:22  
13 83 Ján Polončák  Muži B 1967 Klub bežcov Stropkov SVK 3:12:10 0:37:22  
14 86 Martin Štieber  Muži A 1982 Krásna Lúka SVK 3:12:42 0:37:54  
15 80 Ľubomír Redaj  Muži A 1986 Pro-body triatlon team Košice SVK 3:13:34 0:38:46  
16 4 Lukáš Kochan  Muži A 1984 Lipany SVK 3:15:13 0:40:25  
17 34 Tomáš Vereb Muži B 1974 Košice SVK 3:15:25 0:40:37  
18 50 Ladislav Novotný  Muži B 1976 Slovenksý raj SVK 3:16:57 0:42:09  
19 19 Matúš Orlovský  Muži A 1986 Košice SVK 3:18:50 0:44:02  
20 3 Martin Varga Muži A 1987 Drienica SVK 3:23:58 0:49:10  
21 61 Cyril Vavrošek  Muži A 1977 Bike&Run team SVK 3:24:22 0:49:34  
22 59 Tomáš Karabinoš Muži A 1983 Hisport Praha CZE 3:25:00 0:50:12  
23 73 Jan Hanuliak Muži A 1984 Welzl sport/Olomouc CZE 3:25:26 0:50:38  
24 37 Zdenko Falat Muži A 1998 Košice SVK 3:25:27 0:50:39  
25 30 Alexander Kovaľ  Muži A 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:25:43 0:50:55  
26 91 Lukáš Ringoš Muži A 1985 Margecany SVK 3:27:36 0:52:48  
27 74 Mahuliena Krištanová  Ženy  1972 Code2B Košice SVK 3:28:06 0:53:18  
28 1 Tomáš Višňovský Muži A 1987 Lipany SVK 3:29:45 0:54:57  
29 17 Andrej Šoltýs  Muži A 1978 Bratislava SVK 3:32:48 0:58:00  
29 28 Andrej Antal Muži A 1990 Trnava SVK 3:32:48 0:58:00  
31 79 Stanislav Pavelek  Muži B 1971 C.A.P. Prešov SVK 3:33:26 0:58:38  
32 81 Marcel Senderák  Muži B 1974 Terňa SVK 3:35:25 1:00:37  
33 60 Víťa Krichl Muži A 1981 Cubicle Roznov CB CZE 3:36:00 1:01:12  
34 16 Vlado Fricky Muži A 1981 DIFFERENT SVK 3:36:53 1:02:05  
35 58 Július Vilk Muži B 1976 ProRun Moldava SVK 3:37:10 1:02:22  
36 57 Silvester Pastucha Muži B 1974 Vitkovce SVK 3:41:21 1:06:33  
37 22 Vladimír Dančišín Muži B 1976 Prešov SVK 3:43:57 1:09:09  
38 49 Slavomír Uličný Muži A 1977 Ražňany SVK 3:44:12 1:09:24  
39 45 Peter Dujava  Muži A 1980 Jakovany  SVK 3:44:53 1:10:05  
40 18 Juraj Ružbarský  Muži B 1971 HS Čergov SVK 3:47:35 1:12:47  
41 20 Peter Múdry Muži B 1975 Košice SVK 3:51:33 1:16:45  
42 48 Ján Malega  Muži A 1985 Kamikse Košice SVK 3:51:51 1:17:03  
43 62 Bohuslav Mlynarčík  Muži A 1979 Prešov SVK 3:52:00 1:17:12  
44 56 Rastislav Tajblik Muži A 1978 TJB SVK 3:54:42 1:19:54  
44 84 Andrej Ungvarsky Muži A 1977 Stupava SVK 3:54:42 1:19:54  
46 25 Milan Olejar  Muži A 1983 Košice SVK 3:56:22 1:21:34  
47 33 Ján Gargalovič Muži A 1983 Sabinov SVK 3:56:54 1:22:06  
48 35 Peter Sidorjak Muži B 1974 Bardejov SVK 3:57:47 1:22:59  
49 11 Daša Lučivjanská Ženy 1984 Hrom do piecky!/Nová Lesná SVK 3:58:04 1:23:16  
50 9 Lubos Risa  Muži A 1984 cyklomax POPRAD SVK 3:58:08 1:23:20  
51 85 Martin Roško  Muži B 1972 Spišská Nová Ves SVK 4:01:02 1:26:14  
52 63 Gejza Sabanoš Muži C 1961 MARAS team  SVK 4:01:27 1:26:39  
53 8 Andrej Mitro  Muži C 1957 Košice SVK 4:02:19 1:27:31  
54 44 Andrea Repková Ženy 1976 O5 BK Furča Košice SVK 4:05:20 1:30:32  
55 13 Lucia Dančišinová  Ženy 1981 Prešov SVK 4:07:42 1:32:54  
55 21 Jozef Daňko  Muži A 1979 ZasRun Sarisske Bohdanovce SVK 4:07:42 1:32:54  
57 47 Dana Vojteková  Ženy 1981 Košice SVK 4:14:41 1:39:53  
58 12 Marián Gargalovič Muži A 1980 Sabinov SVK 4:19:18 1:44:30  
59 23 Samuel Kačmarik Muži A 1985 Prešov  SVK 4:23:00 1:48:12  
60 14 Maja Michaliková Ženy 1986 Sabinov SVK 4:26:55 1:52:07  
61 71 Pavel Bruštík Muži A 1978 Welzl sport/Zábřeh CZE 4:43:07 2:08:19  
61 72 František Minář Muži C 1961 Welzl sport/Zábřeh CZE 4:43:07 2:08:19  
63 10 Miroslav Ilčin  Muži B 1974 Košice SVK 4:48:15 2:13:27  
64 87 Peter Potočňák  Muži B 1971 Prešov  SVK 4:49:27 2:14:39  
65 7 Miroslav Kalinovský Muži A 1979 Prešov SVK 4:49:44 2:14:56  
66 6 Zuzana Poklembová  Ženy 1974 Prešov SVK 4:51:27 2:16:39  
X 5 Tomáš Bačo Muži A 1984 Prešov SVK VZD.    
 
 
  Beh hrebeňom Čergova
22.10.2016
Muži A
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss
1 36 Richard Zvolánek Muži A 1983 Fruit Powa/Košice SVK 2:40:32 0:00:00
2 92 Lukáš Švolik Muži A 1989 Zbojnícka chata SVK 2:43:31 0:02:59
3 15 Jakub Herstek Muži A 1992 Bartošovce SVK 3:04:24 0:23:52
4 27 Daniel Vojtek  Muži A 1981 Buclovany SVK 3:08:28 0:27:56
5 40 Mário Šlosár Muži A 1985 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:08:43 0:28:11
6 86 Martin Štieber  Muži A 1982 Krásna Lúka SVK 3:12:42 0:32:10
7 80 Ľubomír Redaj  Muži A 1986 Pro-body triatlon team Košice SVK 3:13:34 0:33:02
8 4 Lukáš Kochan  Muži A 1984 Lipany SVK 3:15:13 0:34:41
9 19 Matúš Orlovský  Muži A 1986 Košice SVK 3:18:50 0:38:18
10 3 Martin Varga Muži A 1987 Drienica SVK 3:23:58 0:43:26
11 61 Cyril Vavrošek  Muži A 1977 Bike&Run team SVK 3:24:22 0:43:50
12 59 Tomáš Karabinoš Muži A 1983 Hisport Praha CZE 3:25:00 0:44:28
13 73 Jan Hanuliak Muži A 1984 Welzl sport/Olomouc CZE 3:25:26 0:44:54
14 37 Zdenko Falat Muži A 1998 Košice SVK 3:25:27 0:44:55
15 30 Alexander Kovaľ  Muži A 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:25:43 0:45:11
16 91 Lukáš Ringoš Muži A 1985 Margecany SVK 3:27:36 0:47:04
17 1 Tomáš Višňovský Muži A 1987 Lipany SVK 3:29:45 0:49:13
18 17 Andrej Šoltýs  Muži A 1978 Bratislava SVK 3:32:48 0:52:16
18 28 Andrej Antal Muži A 1990 Trnava SVK 3:32:48 0:52:16
20 60 Víťa Krichl Muži A 1981 Cubicle Roznov CB CZE 3:36:00 0:55:28
21 16 Vlado Fricky Muži A 1981 DIFFERENT SVK 3:36:53 0:56:21
22 49 Slavomír Uličný Muži A 1977 Ražňany SVK 3:44:12 1:03:40
23 45 Peter Dujava  Muži A 1980 Jakovany  SVK 3:44:53 1:04:21
24 48 Ján Malega  Muži A 1985 Kamikse Košice SVK 3:51:51 1:11:19
25 62 Bohuslav Mlynarčík  Muži A 1979 Prešov SVK 3:52:00 1:11:28
26 56 Rastislav Tajblik Muži A 1978 TJB SVK 3:54:42 1:14:10
26 84 Andrej Ungvarsky Muži A 1977 Stupava SVK 3:54:42 1:14:10
28 25 Milan Olejar  Muži A 1983 Košice SVK 3:56:22 1:15:50
29 33 Ján Gargalovič Muži A 1983 Sabinov SVK 3:56:54 1:16:22
30 9 Lubos Risa  Muži A 1984 cyklomax POPRAD SVK 3:58:08 1:17:36
31 21 Jozef Daňko  Muži A 1979 ZasRun Sarisske Bohdanovce SVK 4:07:42 1:27:10
32 12 Marián Gargalovič Muži A 1980 Sabinov SVK 4:19:18 1:38:46
33 23 Samuel Kačmarik Muži A 1985 Prešov  SVK 4:23:00 1:42:28
34 71 Pavel Bruštík Muži A 1978 Welzl sport/Zábřeh CZE 4:43:07 2:02:35
35 7 Miroslav Kalinovský Muži A 1979 Prešov SVK 4:49:44 2:09:12
 
Beh hrebeňom Čergova
22.10.2016
Muži B
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss
1 70 Július Kaľavský Muži B 1976 All4Run Margecany SVK 2:34:48 0:00:00
2 55 Adam Długosz Muži B 1976 Piwniczna-Zdrój POL 2:53:20 0:18:32
3 78 Ján Pastor  Muži B 1972 BK PESA SVK 2:53:26 0:18:38
4 75 Jozef Varga Muži B 1972 Senator Záborské SVK 3:04:24 0:29:36
5 52 Ferinko Kaňa Muži B 1975 MSK 1895 Kežmarok SVK 3:10:10 0:35:22
6 83 Ján Polončák  Muži B 1967 Klub bežcov Stropkov SVK 3:12:10 0:37:22
7 34 Tomáš Vereb Muži B 1974 Košice SVK 3:15:25 0:40:37
8 50 Ladislav Novotný  Muži B 1976 Slovenksý raj SVK 3:16:57 0:42:09
9 79 Stanislav Pavelek  Muži B 1971 C.A.P. Prešov SVK 3:33:26 0:58:38
10 81 Marcel Senderák  Muži B 1974 Terňa SVK 3:35:25 1:00:37
11 58 Július Vilk Muži B 1976 ProRun Moldava SVK 3:37:10 1:02:22
12 57 Silvester Pastucha Muži B 1974 Vitkovce SVK 3:41:21 1:06:33
13 22 Vladimír Dančišín Muži B 1976 Prešov SVK 3:43:57 1:09:09
14 18 Juraj Ružbarský  Muži B 1971 HS Čergov SVK 3:47:35 1:12:47
15 20 Peter Múdry Muži B 1975 Košice SVK 3:51:33 1:16:45
16 35 Peter Sidorjak Muži B 1974 Bardejov SVK 3:57:47 1:22:59
17 85 Martin Roško  Muži B 1972 Spišská Nová Ves SVK 4:01:02 1:26:14
18 10 Miroslav Ilčin  Muži B 1974 Košice SVK 4:48:15 2:13:27
19 87 Peter Potočňák  Muži B 1971 Prešov  SVK 4:49:27 2:14:39
 
 
 
 
 
  Beh hrebeňom Čergova
22.10.2016
Muži C
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss
1 41 Emil Mlynárčik Muži C 1960 Fox On The Run, Hôrka SVK 2:53:31 0:00:00
2 69 Jozef Sciranko Muži C 1961 All4Run Košice SVK 3:06:27 0:12:56
3 63 Gejza Sabanoš Muži C 1961 MARAS team  SVK 4:01:27 1:07:56
4 8 Andrej Mitro  Muži C 1957 Košice SVK 4:02:19 1:08:48
5 72 František Minář Muži C 1961 Welzl sport/Zábřeh CZE 4:43:07 1:49:36
  Beh hrebeňom Čergova
22.10.2016
Ženy A
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss
1 74 Mahuliena Krištanová  Ženy  1972 Code2B Košice SVK 3:28:06 0:00:00
2 11 Daša Lučivjanská Ženy 1984 Hrom do piecky!/Nová Lesná SVK 3:58:04 0:29:58
3 44 Andrea Repková Ženy 1976 O5 BK Furča Košice SVK 4:05:20 0:37:14
4 13 Lucia Dančišinová  Ženy 1981 Prešov SVK 4:07:42 0:39:36
5 47 Dana Vojteková  Ženy 1981 Košice SVK 4:14:41 0:46:35
6 14 Maja Michaliková Ženy 1986 Sabinov SVK 4:26:55 0:58:49
7 6 Zuzana Poklembová  Ženy 1974 Prešov SVK 4:51:27 1:23:21
 
 
 

  Beh hrebeňom Čergova
24.10.2015
Absolútne poradie
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
1 26 Július Kaľavský Muži A 1976 All4Run Margecany SVK 2:31:27 0:00:00
2 9 Štefan Rácz Muži C 1961 ŠK Budimír SVK 2:40:23 0:08:56
3 54 Emil Mlynárčik Muži C 1960 Fox On The Run, Hôrka SVK 2:50:12 0:18:45
4 55 Vladimír Čeklovský Muži A 1981 Moravany SVK 2:51:22 0:19:55
5 13 Patryk Aid Muži A 1991 Sport Guru Trail Runners Warsaw POL 2:52:10 0:20:43
6 17 Filip Kristl Muži A 1978 New-wave multisport SVK 2:52:11 0:20:44
7 35 Jozef Sciranko Muži C 1961 all4run SVK 2:52:28 0:21:01
8 25 Daniel Vojtek Muži A 1981 Svidník SVK 2:54:20 0:22:53
9 51 Slavomír Dobák Muži B 1973 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš SVK 2:56:09 0:24:42
10 60 Boris Obergries Muži A 2000 New-wave multisport, Ban. Bystrica SVK 2:56:22 0:24:55
11 48 Tomáš Kovaľ Muži A 1987 vitalcity.sk SVK 2:57:10 0:25:43
12 43 Mário Šlosár  Muži A 1985 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:00:12 0:28:45
13 52 Róbert Bíreš Muži B 1970 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš SVK 3:01:09 0:29:42
14 12 Radoslav Heštera Muži A 1978 Sano Vivo Košice SVK 3:06:07 0:34:40
15 3 Cyril Vavrošek  Muži A 1977 bike and run team SVK 3:08:07 0:36:40
16 10 Martin Blaščák  Muži A 1990 Jakovany SVK 3:10:58 0:39:31
17 7 Marek Kačmarčík  Muži A 1977 Svit SVK 3:14:49 0:43:22
18 53 Ladislav Dulovič Muži C 1962 Horské behy Hôrka SVK 3:18:22 0:46:55
19 1 Tomáš Višňovský Muži A 1987 Lipany  SVK 3:23:54 0:52:27
20 6 Andrej Šlotýs  Muži A 1978 Bratislava SVK 3:25:29 0:54:02
21 56 Martin Bažo Muži A 1984 Podhorany SVK 3:27:07 0:55:40
22 19 Radoslav Gerhát Muži B 1974 New-wave multisport SVK 3:31:42 1:00:15
23 23 Michal Šebo Muži A 1978 Bežecký klub Stará Ľubovňa SVK 3:32:18 1:00:51
24 24 Róbert Eliaš Muži A 1983 Prešov SVK 3:32:21 1:00:54
25 42 Marína Kissová Ženy 1988 Košice SVK 3:32:59 1:01:32
26 28 Matúš Orlovský Muži A 1986 Košice SVK 3:33:00 1:01:33
27 38 Jaroslav Saxa Muži A 1984 Lipany SVK 3:34:53 1:03:26
28 50 Michal Kudlička Muži B 1973 bike&motion SVK 3:36:03 1:04:36
29 14 Martin Hanes Muži A 1978 New-wave multisport SVK 3:37:34 1:06:07
30 59 Július Vilk Muži A 1976 ŠK Bodva Moldava SVK 3:39:30 1:08:03
31 31 Samuel Kačmarik Muži A 1978 Prešov SVK 3:41:25 1:09:58
32 46 Jaroslav Nalevanko Muži B 1967 Pečovská Nová Ves SVK 3:41:32 1:10:05
33 61 Monika Domovcová Ženy 1972 Bánovce nad Bebravou SVK 3:41:56 1:10:29
34 34 Peter Múdry Muži B 1975 Košice SVK 3:42:56 1:11:29
34 27 Martin Lažo Muži A 1980 Košice SVK 3:42:56 1:11:29
35 30 Alex Kovaľ Muži A 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:45:30 1:14:03
37 32 Ondrej Kurek Muži A 1985 RunningteamZV SVK 3:47:39 1:16:12
37 33 Michal Ragač Muži A 1985 RunningteamZV SVK 3:47:39 1:16:12
39 58 Andrea Repková Ženy 1976 O5 BK Furča-Košice SVK 3:47:50 1:16:23
40 39 Ján Gargalovič  Muži A 1983 Sabinov SVK 3:52:20 1:20:53
41 64 Marián Franc Muži B 1974 ATT Košice SVK 3:54:25 1:22:58
42 29 Mikuláš Jurčišin Muži C 1958 Prepletaj nožkami, Bardejov SVK 3:55:40 1:24:13
43 15 Cyprian Paulanis Muži A 1989 X-Bionic Team Poland / Warsaw POL 3:59:40 1:28:13
44 49 Jozef Danko Muži A 1979 ZasRun Šarišské Bohdanovce SVK 4:01:17 1:29:50
45 40 Daniel Jurczak Muži A 1977 Minsk Mazowiecki POL 4:01:46 1:30:19
46 2 Jozef Jenča Muži B 1968 Kanaš SVK 4:04:30 1:33:03
47 36 Marian Gargalovič Muži A 1980 Sabinov SVK 4:06:06 1:34:39
48 8 Vladimír Dančišin Muži A 1976 Prešov SVK 4:08:35 1:37:08
49 47 Lukáš Liska Muži A 1985 Running Team ZV SVK 4:10:32 1:39:05
50 62 Pavol Domovec Muži B 1971 Bánovce nad Bebravou SVK 4:16:16 1:44:49
51 11 Mária Michaliková Ženy 1986 Sabinov SVK 4:20:15 1:48:48
52 65 František Bednár Muži C 1958 ZVL Prešov SVK 4:25:25 1:53:58
 
 
   
24.10.2015
Muži A
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
1 26 Július Kaľavský Muži A 1976 All4Run Margecany SVK 2:31:27 0:00:00
2 55 Vladimír Čeklovský Muži A 1981 Moravany SVK 2:51:22 0:19:55
3 13 Patryk Aid Muži A 1991 Sport Guru Trail Runners Warsaw POL 2:52:10 0:20:43
4 17 Filip Kristl Muži A 1978 New-wave multisport SVK 2:52:11 0:20:44
5 25 Daniel Vojtek Muži A 1981 Svidník SVK 2:54:20 0:22:53
6 60 Boris Obergries Muži A 2000 New-wave multisport, Ban. Bystrica SVK 2:56:22 0:24:55
7 48 Tomáš Kovaľ Muži A 1987 vitalcity.sk SVK 2:57:10 0:25:43
8 43 Mário Šlosár  Muži A 1985 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:00:12 0:28:45
9 12 Radoslav Heštera Muži A 1978 Sano Vivo Košice SVK 3:06:07 0:34:40
10 3 Cyril Vavrošek  Muži A 1977 bike and run team SVK 3:08:07 0:36:40
11 10 Martin Blaščák  Muži A 1990 Jakovany SVK 3:10:58 0:39:31
12 7 Marek Kačmarčík  Muži A 1977 Svit SVK 3:14:49 0:43:22
13 1 Tomáš Višňovský Muži A 1987 Lipany  SVK 3:23:54 0:52:27
14 6 Andrej Šlotýs  Muži A 1978 Bratislava SVK 3:25:29 0:54:02
15 56 Martin Bažo Muži A 1984 Podhorany SVK 3:27:07 0:55:40
16 23 Michal Šebo Muži A 1978 Bežecký klub Stará Ľubovňa SVK 3:32:18 1:00:51
17 24 Róbert Eliaš Muži A 1983 Prešov SVK 3:32:21 1:00:54
18 28 Matúš Orlovský Muži A 1986 Košice SVK 3:33:00 1:01:33
19 38 Jaroslav Saxa Muži A 1984 Lipany SVK 3:34:53 1:03:26
20 14 Martin Hanes Muži A 1978 New-wave multisport SVK 3:37:34 1:06:07
21 59 Július Vilk Muži A 1976 ŠK Bodva Moldava SVK 3:39:30 1:08:03
22 31 Samuel Kačmarik Muži A 1978 Prešov SVK 3:41:25 1:09:58
23 27 Martin Lažo Muži A 1980 Košice SVK 3:42:56 1:11:29
23 30 Alex Kovaľ Muži A 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:45:30 1:14:03
25 32 Ondrej Kurek Muži A 1985 RunningteamZV SVK 3:47:39 1:16:12
26 33 Michal Ragač Muži A 1985 RunningteamZV SVK 3:47:39 1:16:12
27 39 Ján Gargalovič  Muži A 1983 Sabinov SVK 3:52:20 1:20:53
28 15 Cyprian Paulanis Muži A 1989 X-Bionic Team Poland / Warsaw POL 3:59:40 1:28:13
29 49 Jozef Danko Muži A 1979 ZasRun Šarišské Bohdanovce SVK 4:01:17 1:29:50
30 40 Daniel Jurczak Muži A 1977 Minsk Mazowiecki POL 4:01:46 1:30:19
31 36 Marian Gargalovič Muži A 1980 Sabinov SVK 4:06:06 1:34:39
32 8 Vladimír Dančišin Muži A 1976 Prešov SVK 4:08:35 1:37:08
33 47 Lukáš Liska Muži A 1985 Running Team ZV SVK 4:10:32 1:39:05
 
  Beh hrebeňom Čergova
24.10.2015
Muži B
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
1 51 Slavomír Dobák Muži B 1973 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš SVK 2:56:09 0:00:00
2 52 Róbert Bíreš Muži B 1970 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš SVK 3:01:09 0:05:00
3 19 Radoslav Gerhát Muži B 1974 New-wave multisport SVK 3:31:42 0:35:33
4 50 Michal Kudlička Muži B 1973 bike&motion SVK 3:36:03 0:39:54
5 46 Jaroslav Nalevanko Muži B 1967 Pečovská Nová Ves SVK 3:41:32 0:45:23
6 34 Peter Múdry Muži B 1975 Košice SVK 3:42:56 0:46:47
7 64 Marián Franc Muži B 1974 ATT Košice SVK 3:54:25 0:58:16
8 2 Jozef Jenča Muži B 1968 Kanaš SVK 4:04:30 1:08:21
9 62 Pavol Domovec Muži B 1971 Bánovce nad Bebravou SVK 4:16:16 1:20:07
 
  Beh hrebeňom Čergova
24.10.2015
Muži C
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
1 9 Štefan Rácz Muži C 1961 ŠK Budimír SVK 2:40:23 0:00:00
2 54 Emil Mlynárčik Muži C 1960 Fox On The Run, Hôrka SVK 2:50:12 0:09:49
3 35 Jozef Sciranko Muži C 1961 all4run SVK 2:52:28 0:12:05
4 53 Ladislav Dulovič Muži C 1962 Horské behy Hôrka SVK 3:18:22 0:37:59
5 29 Mikuláš Jurčišin Muži C 1958 Prepletaj nožkami, Bardejov SVK 3:55:40 1:15:17
6 65 František Bednár Muži C 1958 ZVL Prešov SVK 4:25:25 1:45:02
 
  Beh hrebeňom Čergova
24.10.2015
Ženy A
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
1 42 Marína Kissová Ženy 1988 Košice SVK 3:32:59 0:00:00
2 61 Monika Domovcová Ženy 1972 Bánovce nad Bebravou SVK 3:41:56 0:08:57
3 58 Andrea Repková Ženy 1976 O5 BK Furča-Košice SVK 3:47:50 0:14:51
4 11 Mária Michaliková Ženy 1986 Sabinov SVK 4:20:15 0:47:16

 

Beh hrebeňom Čergova

18.10.2014

Absolútne poradie

                 

Poradie

Št.č.

Meno a priezvisko

Kategória

Rok nar.

Klub

Štát

Čas

Rozdiel

1

28

Filip Kristl 

Muži A

1978

New-wave multisport

SVK

2:58:18

0:00:00

2

39

Pavol Berník 

Muži A

1982

Košice

SVK

2:58:46

0:00:28

3

24

Štefan Rácz

Muži B

1961

ŠK Budimír

SVK

3:00:16

0:01:58

4

20

Peter Pavlinský

Muži A

1977

Lipany

SVK

3:04:08

0:05:50

5

2

Tomáš Višňovský

Muži A

1987

Lipany

SVK

3:07:50

0:09:32

6

10

Daniel Vojtek 

Muži A

1981

Svidník

SVK

3:08:19

0:10:01

7

22

Ján Dorko

Muži A

1980

ALKAN KLUB Tatr. Matliare

SVK

3:12:55

0:14:37

8

38

Ladislav Novotný

Muži A

1976

Hrabušice

SVK

3:14:42

0:16:24

9

25

Mário Šlosár

Muži A

1985

Prešov

SVK

3:16:14

0:17:56

10

27

Mikuláš Lukáč

Muži A

1982

OA Watsonova Košice

SVK

3:23:10

0:24:52

11

18

Róbert Rybka

Muži A

1992

Košice

SVK

3:24:15

0:25:57

12

9

Cyril Vavrošek

Muži A

1977

Run&Bike Team

SVK

3:29:11

0:30:53

13

34

Roman Švaňa

Muži B

1964

HK Iskra Liptovský Mikuláš

SVK

3:33:34

0:35:16

14

31

Jakub Sakala

Muži A

1986

Humenné

SVK

3:33:44

0:35:26

15

40

Katarína Labašová

Ženy A

1983

Košice

SVK

3:40:54

0:42:36

16

19

Gabriela Slafkovská

Ženy A

1977

New-wave multisport Košice

SVK

3:46:13

0:47:55

17

42

Viktor Tóth

Muži A

1984

Bratislava

SVK

3:46:56

0:48:38

18

23

Marián Gargalovič

Muži A

1980

Sabinov

SVK

3:53:12

0:54:54

19

4

Peter Tobák

Muži A

1985

behnaboso.sk Košice

SVK

3:57:08

0:58:50

20

32

Matúš Marcin

Muži A

1986

behnaboso.sk Košice

SVK

3:57:08

0:58:50

21

13

Ján Malega

Muži A

1985

Kamikse Košice

SVK

4:03:10

1:04:52

22

14

Juraj Ružbarský

Muži B

1971

Horská služba Čergov

SVK

4:03:51

1:05:33

23

6

Martin Parilák

Muži A

1980

Stropkov

SVK

4:03:52

1:05:34

24

5

Lucia Iľková

Ženy A

1981

Prešov

SVK

4:09:42

1:11:24

25

44

Martin Lažo

Muži A

1980

Košice

SVK

4:12:45

1:14:27

26

33

Ján Gargalovič

Muži A

1983

Sabinov

SVK

4:12:48

1:14:30

27

11

Vladimír Dančišin

Muži A

1976

Prešov

SVK

4:13:20

1:15:02

28

8

Martin Molčan 

Muži A

1976

TJ Odbor Kurov

SVK

4:30:32

1:32:14

29

3

Martin Maňko

Muži A

1982

AM.EN Prešov

SVK

4:35:00

1:36:42

30

7

Ivan Kuzevič

Muži A

1978

KOB ATU Košice

SVK

4:38:21

1:40:03

31

43

Tomáš Hajdúch

Muži A

1980

Motoride.sk

SVK

4:42:33

1:44:15

32

35

Ondrej Janiga

Muži A

1981

Run or DIE

SVK

4:47:33

1:49:15

33

30

Marcela Radulyová

Ženy A

1981

behnaboso.sk Košice

SVK

5:02:39

2:04:21

 

 

 

 

 

Beh hrebeňom Čergova

18.10.2014

Muži A

                 

Poradie

Št.č.

Meno a priezvisko

Kategória

Rok nar.

Klub

Štát

Čas

Rozdiel

1

28

Filip Kristl 

Muži A

1978

New-wave multisport

SVK

2:58:18

0:00:00

2

39

Pavol Berník 

Muži A

1982

Košice

SVK

2:58:46

0:00:28

3

20

Peter Pavlinský

Muži A

1977

Lipany

SVK

3:04:08

0:05:50

4

2

Tomáš Višňovský

Muži A

1987

Lipany

SVK

3:07:50

0:09:32

5

10

Daniel Vojtek 

Muži A

1981

Svidník

SVK

3:08:19

0:10:01

6

22

Ján Dorko

Muži A

1980

ALKAN KLUB Tatr. Matliare

SVK

3:12:55

0:14:37

7

38

Ladislav Novotný

Muži A

1976

Hrabušice

SVK

3:14:42

0:16:24

8

25

Mário Šlosár

Muži A

1985

Prešov

SVK

3:16:14

0:17:56

9

27

Mikuláš Lukáč

Muži A

1982

OA Watsonova Košice

SVK

3:23:10

0:24:52

10

18

Róbert Rybka

Muži A

1992

Košice

SVK

3:24:15

0:25:57

11

9

Cyril Vavrošek

Muži A

1977

Run&Bike Team

SVK

3:29:11

0:30:53

12

31

Jakub Sakala

Muži A

1986

Humenné

SVK

3:33:44

0:35:26

13

42

Viktor Tóth

Muži A

1984

Bratislava

SVK

3:46:56

0:48:38

14

23

Marián Gargalovič

Muži A

1980

Sabinov

SVK

3:53:12

0:54:54

15

4

Peter Tobák

Muži A

1985

behnaboso.sk Košice

SVK

3:57:08

0:58:50

16

32

Matúš Marcin

Muži A

1986

behnaboso.sk Košice

SVK

3:57:08

0:58:50

17

13

Ján Malega

Muži A

1985

Kamikse Košice

SVK

4:03:10

1:04:52

18

6

Martin Parilák

Muži A

1980

Stropkov

SVK

4:03:52

1:05:34

19

44

Martin Lažo

Muži A

1980

Košice

SVK

4:12:45

1:14:27

20

33

Ján Gargalovič

Muži A

1983

Sabinov

SVK

4:12:48

1:14:30

21

11

Vladimír Dančišin

Muži A

1976

Prešov

SVK

4:13:20

1:15:02

22

8

Martin Molčan 

Muži A

1976

TJ Odbor Kurov

SVK

4:30:32

1:32:14

23

3

Martin Maňko

Muži A

1982

AM.EN Prešov

SVK

4:35:00

1:36:42

24

7

Ivan Kuzevič

Muži A

1978

KOB ATU Košice

SVK

4:38:21

1:40:03

25

43

Tomáš Hajdúch

Muži A

1980

Motoride.sk

SVK

4:42:33

1:44:15

26

35

Ondrej Janiga

Muži A

1981

Run or DIE

SVK

4:47:33

1:49:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beh hrebeňom Čergova

18.10.2014

Muži B

                 

Poradie

Št.č.

Meno a priezvisko

Kategória

Rok nar.

Klub

Štát

Čas

Rozdiel

1

24

Štefan Rácz

Muži B

1961

ŠK Budimír

SVK

3:00:16

0:00:00

2

34

Roman Švaňa

Muži B

1964

HK Iskra Liptovský Mikuláš

SVK

3:33:34

0:33:18

3

14

Juraj Ružbarský

Muži B

1971

Horská služba Čergov

SVK

4:03:51

1:03:35

 

 

 

Beh hrebeňom Čergova

18.10.2014

Ženy A

                 

Poradie

Št.č.

Meno a priezvisko

Kategória

Rok nar.

Klub

Štát

Čas

Rozdiel

1

40

Katarína Labašová

Ženy A

1983

Košice

SVK

3:40:54

0:00:00

2

19

Gabriela Slafkovská

Ženy A

1977

New-wave multisport Košice

SVK

3:46:13

0:05:19

3

5

Lucia Iľková

Ženy A

1981

Prešov

SVK

4:09:42

0:28:48

4

30

Marcela Radulyová

Ženy A

1981

behnaboso.sk Košice

SVK

5:02:39

1:21:45

 

Beh hrebeňom Čergova
22.10.2016
Muži A
                 
Poradie Št.č. Meno a priezvisko Kategória Rok nar. Klub Štát Čas Rozdiel
Position St.no. Name and surname Category Birth year Club Country Time Time loss
1 36 Richard Zvolánek Muži A 1983 Fruit Powa/Košice SVK 2:40:32 0:00:00
2 92 Lukáš Švorik Muži A 1989 Zbojnícka chata SVK 2:43:31 0:02:59
3 15 Jakub Herstek Muži A 1992 Bartošovce SVK 3:04:24 0:23:52
4 27 Daniel Vojtek  Muži A 1981 Buclovany SVK 3:08:28 0:27:56
5 40 Mário Šlosár Muži A 1985 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:08:43 0:28:11
6 86 Martin Štieber  Muži A 1982 Krásna Lúka SVK 3:12:42 0:32:10
7 80 Ľubomír Redaj  Muži A 1986 Pro-body triatlon team Košice SVK 3:13:34 0:33:02
8 4 Lukáš Kochan  Muži A 1984 Lipany SVK 3:15:13 0:34:41
9 19 Matúš Orlovský  Muži A 1986 Košice SVK 3:18:50 0:38:18
10 3 Martin Varga Muži A 1987 Drienica SVK 3:23:58 0:43:26
11 61 Cyril Vavrošek  Muži A 1977 Bike&Run team SVK 3:24:22 0:43:50
12 59 Tomáš Karabinoš Muži A 1983 Hisport Praha CZE 3:25:00 0:44:28
13 73 Jan Hanuliak Muži A 1984 Welzl sport/Olomouc CZE 3:25:26 0:44:54
14 37 Zdenko Falat Muži A 1998 Košice SVK 3:25:27 0:44:55
15 30 Alexander Kovaľ  Muži A 1978 MTC Vyšná Šebastová SVK 3:25:43 0:45:11
16 91 Lukáš Ringoš Muži A 1985 Margecany SVK 3:27:36 0:47:04
17 1 Tomáš Višňovský Muži A 1987 Lipany SVK 3:29:45 0:49:13
18 17 Andrej Šoltýs  Muži A 1978 Bratislava SVK 3:32:48 0:52:16
18 28 Andrej Antal Muži A 1990 Trnava SVK 3:32:48 0:52:16
20 60 Víťa Krichl Muži A 1981 Cubicle Roznov CB CZE 3:36:00 0:55:28
21 16 Vlado Fricky Muži A 1981 DIFFERENT SVK 3:36:53 0:56:21
22 49 Slavomír Uličný Muži A 1977 Ražňany SVK 3:44:12 1:03:40
23 45 Peter Dujava  Muži A 1980 Jakovany  SVK 3:44:53 1:04:21
24 48 Ján Malega  Muži A 1985 Kamikse Košice SVK 3:51:51 1:11:19
25 62 Bohuslav Mlynarčík  Muži A 1979 Prešov SVK 3:52:00 1:11:28
26 56 Rastislav Tajblik Muži A 1978 TJB SVK 3:54:42 1:14:10
26 84 Andrej Ungvarsky Muži A 1977 Stupava SVK 3:54:42 1:14:10
28 25 Milan Olejar  Muži A 1983 Košice SVK 3:56:22 1:15:50
29 33 Ján Gargalovič Muži A 1983 Sabinov SVK 3:56:54 1:16:22
30 9 Lubos Risa  Muži A 1984 cyklomax POPRAD SVK 3:58:08 1:17:36
31 21 Jozef Daňko  Muži A 1979 ZasRun Sarisske Bohdanovce SVK 4:07:42 1:27:10
32 12 Marián Gargalovič Muži A 1980 Sabinov SVK 4:19:18 1:38:46
33 23 Samuel Kačmarik Muži A 1985 Prešov  SVK 4:23:00 1:42:28
34 71 Pavel Bruštík Muži A 1978 Welzl sport/Zábřeh CZE 4:43:07 2:02:35
35 7 Miroslav Kalinovský Muži A 1979 Prešov SVK 4:49:44 2:09:12